IMITÁCIA BETÓNU – betónová stierka

BS Concrete – dlhoročné skúsenosti , množstvo realizácií a spokojných zákazníkov

Pohľadový betón ( imitácia betónu , betónová stierka ) má v modernej architektúre významnú estetickú funkciu. Môže sa použiť v interiéri a v exteriéri skoro na všetky povrchy.

Imitácia betónu (betónová stierka) je novovyvinutá ručná technika, ktorá pri nanášaní a po dostatočnom vyschnutí, brúsením vytvára povrch ako pohľadový betón. Aby ste dosiahli požadovaný vizuálny efekt je potrebné mať značné skúseností so samotnou aplikáciou. Samozrejmosťou pre nás je práca len s kvalitnými materiálmi , a kvalitnou brúsnou technikou. Toto všetko Vám na základe našich dlhoročných skúseností vieme garantovať. Nami zrealizované povrchy imitáciou betónu sú takmer totožné s povrchom originálneho pohľadového betónu. Zrealizovali sme veľké množstvo projektov, z ktorých sa mnohé nachádzajú aj vo verejne prístupných priestoroch, kde si ich môžete reálne pozrieť.

Najväčšie klady tohoto materiálu (betónovej stierky) je zvýšenie mechanickej odolnosti povrchu, farebná stálosť povrchu a nenáročná údržba. Imitácia betónu má vzhľadom ku svojim vlastnostiam široké uplatnenie. Pre svoj vzhľad a cenu sa používa ako náhrada za drahý monolitický pohľadový betón. V interiéri sa používa nielen kvôli výborným vlastnostiam, ale i vzhľadu. Imitácia betónu vytvára bezšpárové povrchy veľmi žiadané v moderných, ale aj v klasických interiéroch . Často sa používa ako finálna povrchová úprava na fasádnom zatepľovacom systéme. Môže sa dodatočne ošetriť impregnáciou, ktorá zvýši odolnosť voči znečisteniu a zjednoduší čistenie v interiéri ako aj v exteriéri. Viac informácií o vlastnostiach a samotnom povrchu sa dozviete nižšie v časti technické informácie.

Naše portfólio služieb v tomto segmente je jedinečné a veríme , že si z našej ponuky vyberiete.

Mám záujem

IMITÁCIA betónu

Realizácie

Chcete zmeniť vaše priestory?

Máme pre Vás riešenie, kontaktujte nás

Áno, mám záujem