Dlažba z pohľadového betónu

Ponúkame Vám originál betónové dlažby v rôznych štruktúrach ,rozmeroch a hrúbkach vhodných do interiéru aj exteriéru .

Ponúkame Vám originál betónové dlažby v rôznych štruktúrach, rozmeroch a hrúbkach vhodných do interiéru aj exteriéru . Veľkoplošné na terasy , chodníky aj parkovacie miesta v najvyššej kvalite za bezkonkurenčné ceny.

Máme k dispozícii vlastnú chémiu potrebnú na uloženie . Takto Vám zabezpečíme kompletnú dodávku potrebných produktov na uloženie dlažby. Dlažbu môžete lepiť , alebo uložiť na predpripravené lôžko. V prípade lepenia dlažby Vám dodáme potrebné vysokoflexibilné lepidlo VHCT SILVER CT2E, alebo dvojzložkové VHCT TOP 1 podľa použitia dlažby. Penetračný prípravok Perfect impregnant VHCT , ako aj ochranu povrchu impregnáciu VHCT .

Ponúkame Vám servis , bezplatné poradenstvo a v prípade potreby zabezpečíme technický dozor na stavbe , preškolenie realizačnej firmy , alebo samotnú realizáciu.

Všetky produkty ich materiálové zloženie , ako aj vzory sú chránené ochranou značkou. Vínimočnosť produktov VHCT spočíva v ich vlastnostiach čo sa týka zloženie materiálov a samotnej váhe produktov , ktorá je polovičná oproti iným konkurenčným výrobkom . Týmto sa stáva práca s našimi produktami nepomerne jednoduchšia čo ocenia najmä realizátori pri samotnej manipulácii s veľkoformátovou terasovou dlažbou , alebo obkladmi.

Naše ponúkané dodatkové služby ako aj viac informácií o samotných produktoch , obkladoch a dlažbách VHCT sa dozviete na našej web stránke www.vhct.sk

Mám záujem

Chcete zmeniť vaše priestory?

Máme pre Vás riešenie, kontaktujte nás

Áno, mám záujem