3D vizualizácie betónových povrchov

Ponúkame Vám zhotovenie 3D vizualizácií interiérov a exteriérov s našimi betónovými povrchmi.

Naše vizualizácie sú zamerané na dotvorenie Vašej predstavy s použitím povrchových úprav ktoré realizujeme. Pomôžu Vám nahliadnuť do interiéru ešte pred jeho realizáciou. Zapracujeme do vizualizácií naše povrchové úpravy, alebo 3D betónové obklady a dlažby VHCT podľa požiadaviek do Vášho obytného, alebo obchodného priestoru. Ostatné prvky vo vizualizácii, ako nábytok a doplnky sú ilustračné. Samozrejmosťou je, že po konzultácii s Vami doladíme typ podlahy , farebnosť , a kompozičné rozmiestnenie nábytku a ostatných prvkov v interiéri .

Termín dodania vizualizácie

Na základe vstupných požiadaviek a podkladov (rozmery , pôdorys , umiestnenie okien a dverí, fotiek ) Vám vypracujeme cenovú ponuku za zhotovenie vizualizácie. Vizualizáciu jednej miestnosti interiéru Vám dodáme do troch pracovných dní. V prípade dvoch a viac miestností je dodanie 1 týždeň. Vizualizácie exteriéru podľa zložitosti do jedného týždňa.

Vizualizácie zhotovujeme len na nami realizované projekty, ako imitácia betónu , betónové liate podlahy, obklady a dlažby VHCT. V prípade betónových obkladov a dlažieb VHCT Vám vizualizáciu zhotovíme aj v prípade samotného zakúpenia produktov. V tomto prípade platia zľavy z ceny vizualizácie tak, ako by projekt realizovala naša spoločnosť. Príslušná zľava z ceny, ktorú ste zaplatili za vizualizáciu sa odpočíta od celkovej ceny za realizáciu , alebo z ceny Vami objednaných produktov VHCT.

Ceny za zhotovenie vizualizácie

Ceny vizualizácií sú orientačné a líšia sa od náročnosti daného projektu. Interiérová vizualizácia jednej miestnosti s tromi pohľadmi v ktorej je zahrnutá aj jedna dispozičná korekcia vizualizácie sa pohybuje od 80€ do 140€. Exteriérová vizualizácia fasády spolu s exteriérovými prvkami a štyrmi pohľadmi sa pohybuje od 180€ do 250€ .

Zľava z ceny vizualizácie interiéru pri nami realizovanej povrchovej úprave:

Vizualizácia – 1 miestnosť s tromi pohľadmi. Pri realizovanej ploche 30-50 m2 – Vám poskytneme zľavu 20% z ceny vizualizácie.

Vizualizácia – 2 miestností s tromi pohľadmi každej miestnosti. Pri realizovanej ploche 50-100 m2 – Vám poskytneme zľavu 35% z ceny vizualizácie.

Vizualizácia – 3 miestnosti s tromi pohľadmi každej miestnosti. Pri realizovanej ploche 100 a viac m2 – Vám poskytneme zľavu 50% z ceny vizualizácie.

Zľava z ceny vizualizácie fasády pri nami realizovanej povrchovej úprave :

Vizualizácia s exteriérovými prvkami a štyri pohľadmi. Pri realizovanej ploche 150 m2 a viac – Vám poskytneme zľavu 50% z ceny vizualizácie.

Mám záujem

Chcete zmeniť vaše priestory?

Máme pre Vás riešenie, kontaktujte nás

Áno, mám záujem